Festë në familjen e artistit

Festë në familjen e artistit

Rep-artisti i njohur  Elinel, është bërë baba për herë të dytë, shkruan rtv21.tv

Ishte vetë Elinel ai i cili e dha lajmin e mirë përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram.

Ai dhe partnerja e tij Klementina Arifi janë bekuar për herë të dytë me një vajzë.

“Sia. Jam i bekuar”, ka shkruar reperi në Instagram, teksa ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit. /21Media 

 

View this post on Instagram

 

❤Sia. I’m blessed

A post shared by ELINEL ᶫᶰᶫ (@rrugaco) on