Reperi i njohur shqiptar, Elinel ka publikuar këngen e tij të re me titull “Shumë shpejt”.

Teksti i kësaj kënge flet për vështirësit e jetës dhe zgjedhjet e gabuara që bëjnë njerëzit.

Këtë këngë reperi e ka publikuar edhe me videoklip.

“Dreamin” titullohet projekti i fundit i reperit, të cilin e solli në bashkëpunim me këngëtaren Mbresa në muajin prill. /21Media