"Bijt' e Shqipes" u lansua me videoklip

“Bijt’ e Shqipes” u lansua me videoklip

Rep-artistët e njohur shqiptar, Elinel dhe Genc Prelvukaj sot publikuan projektin e përbashkët.

Kënga titullohet “Bijt’ e Shqipes”, e cila u publikua edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Teksti i këngës është shkruar nga Elineli dhe Genci, ndërsa, për muzikën është përkujdesur Cricket.

Ndërkaq, videoklipin e ka bërë Onima./21Media