Kohëve të fundit kemi parë shumë bashkëpunime mes këngëtarëve

Kohëve të fundit kemi parë shumë bashkëpunime mes këngëtarëve

Bashkëpunimi po duket si një mënyrë më e lehtë që kënga të depërtoj më shpejt tek fansat e tyre, shkruan rtv21.tv

Kështu ka zgjedhur të veproj edhe reperi Elinel i cili ka bërë bashkë forcat me këngëtaren Tori dhe kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë.

“Eja” titullohet kënga e cila vjen me tekst të shkruar nga reperi Elinel, ndërsa videoklipi është punuar nga produksioni “askJack”./21Media