“ Shtëpija është aty ku zemra është ”

“ Shtëpija është aty ku zemra është ”

Moderatorja e njohur kosovare Elita Rudi, para 2 orësh ka shpërndarë një foto me djalin e saj në instagram, të shoqëruar me mbishkrimin, “Home is where the heart is – Shtëpija është aty ku zemra është ”, që lë të kuptohet se pas një pushimi mjaft të bukur të bërë në Antalia të Turqisë bashkë me Gjikon dhe djalin e tyre, janë kthyer në Prishtinë. Mirëpo ajo çka bie në sy më shumë në këtë foto është vetura super luksoze që moderatorja po udhëtonte rrugëve të Prishtinës.

 

View this post on Instagram

 

Home is where the ♥️ is

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Kujtojmë se Elita Rudi është bërë nënë qe 7 muaj dhe trupi i saj duket për mrekulli, këtë e ka bërë të ditur edhe vet moderatorja përmes fotove në instagram dhe facebook./21Media

 

View this post on Instagram

 

Photos are return ticket to a moment otherwise gone.

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on