Publikohet projekti i shumëpritur

Publikohet projekti i shumëpritur

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi bashkuan forcat me projektin e tyre të titulluar “Meine Libe”.

Kënga është në gjuhën gjermane dhe shqipe dhe është mjaft ritmike, shkruan rtv21.tv.

Projekti është punuar është “Unik” ndërsa, tekstin e kanë shkruar Ardiani dhe Elvana në bashkëpunim me Dominik Lange.

Ky bashkëpunim është shoqëruar edhe me videoklip.

Bashkëpunimi paraprak i Elvanës me Capital T deri më tani numëron afro 15 milionë klikime. Ndërsa, Ardian Bujupi me “Arrita” deri më tani ka grumbulluar mbi 3 milionë klikime në kanalin zyrtar “Toutube” /21Media