"Meine Liebe", kënga e re e Elvanës dhe Ardianit

“Meine Liebe”, kënga e re e Elvanës dhe Ardianit

Pas suksesit të këngës “Fustani” që e ka sjellë në bashkëpunim me emrin e njohur të skenës muzikore, Capital T, Elvana Gjata paralajmëron sërish bashkëpunim. Kësaj radhe, ajo do ta sjellë bashkëpunimin me këngëtarin e mirënjohur, Ardian Bujupi.

Kënga titullohet “Meine Liebe” dhe do të publikohet nesër në ora 23:59. Ndërsa, në platformën “Spotify”, kjo këngë është lansuar, transmeton rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Tomorrow 23:59 “Meine Liebe” 💜💜 out on @spotify @youtube #rahat

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Projekti paraprak i Elvanës, numëron mbi 14 milionë klikime./21Media