Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata së fundmi në rrjetet sociale ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me një postim të bërë për vajzat, shkruan rtv21.tv

‘’Kur edukojmë vajzat, kemi edukuar një komb’’, ka shkruar Elvana poshtë fotografive të publikuara në Facebook.

Ndryshe, “A m’don” është projekti i fundit muzikor që Elvana Gjata ka publikuar në fillim të muajit gusht të vitit të kaluar. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi 23 milionë klikime në Youtube./21Media