Kënga u publikua me videoklip

Kënga u publikua me videoklip

Artistja e njohur shqiptare, Elvana Gjata sapo publikoi projektin e radhës. “A m’don” titullohet kënga e re e Elvanës, të cilën e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës “A m’don” e ka shkruar Elvana së bashku me Arbër Zeqon, ndërsa miksimi dhe masterizimi janë bërë nga Johan Bejerholm

Kënga është ritmike dhe pritet të shihet nëse do të mirëpritet nga publiku, ashtu si projektet tjera të këngëtares.

Projekti paraprak i Elvanës është “Meine Libe”, të cilin e ka publikuar më 01 gusht, në bashkëpunim me Ardian Bujupin./21Media