Momente emocionuese dhe plotë dashuri nga David Guetta dhe Poo Bear

Momente emocionuese dhe plotë dashuri nga David Guetta dhe Poo Bear

Elvana Gjata ka vetëm tri ditë që ka publikuar këngën dhe videoklipin e saj të ri “Forever Is Over”, projekt ky për të cilin bashkëpunoi me emra të njohur ndërkombëtar.

E duket se producentët ndërkombëtar përveç punës i dhuruan Elvanës edhe shumë dashuri dhe përkrahje, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Elvana ka publikuar disa video në Instagram përmes së cilave e tregon rrugëtimin e saj në prapskenë teksa e incizon këngën.

Ndryshe “Forever Is Over” tani më ka rritur mbi 1 milion klikime në YouTube./21Media

Just a few moments from all the love and devotion that went into creating #foreverisover @poobear

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on


London-LA-Barcelona #foreverisover

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on


Pergjithmone me ju! I’ll never forget!

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on