Aktorja rrëmbeu vëmendje

Aktorja rrëmbeu vëmendje

Aktorja e njohur turke, Nuran Gamze Igdiroglu u bë e njohur përmes rolit të saj si “Elyl” te seriali “Më fal”.

Me rolin e saj në këtë seriali, aktorja rrëmbeu zemrat e ndjekësve të serialit, shkruan rtv21.tv

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të ndryshme si nga jeta personale ashtu edhe profesionale.

Nuarni së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e fansave me disa fotografi të publikuara në Instagram, në të cilat shfaqet joshëse dhe e bukur.

Sa i përket jetës personale, Nuari është e martuar me Mert Tom Başarır, i cili merret me muzikë.

Aktorja ka diplomuar në Universitetin e Hacettepes, Departamenti i Teatrit Konservator Shtetëror, në Ankara./21Media