Emina Çunmulaj dedikim emocional për djalin

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj dje festoi ditëlindjen e 38-të.
Në po të njëjtën ditë të vitit të kaluar ajo u bë nënë e një djali. Emina dhe bashkëshorti i saj, Sha Yosef Nazarian u bekuan me fëmijën e tretë.
Me këtë rast bukuroshja shqiptare ka bërë një dedikim emocionues, teksa në rrjetet sociale ka publikuar një fotografi me vogëlushin e saj.
“Ne kemi në të njëjtën datë ditëlindjen. Si nëna si djali. Dhe e gjithë kjo: ‘Dashuria e parë e djalit është nëna e tij, 100 për qind e vërtetë”, ka shkruar Emina në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

 

Back to top button