Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, ka pëlqyer këngën e re që ka publikuar dje reperi i njohur Mozzik.

Në rrjetin social Instagram, Emina ka shpërndarë këngën  “Dikush i ka fajet”, teksa ka shkruar krahas videos “Bravo! Mozzik. Thuaje të vërtetën fjalë për fjalë”. 

Mozzik, dje ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Dikush i ka fajet”. Kënga nuk është publikuar në Youtube, por është në Instagram dhe video është xhiruar direkt nga studio./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)