Zonja Cunmulaj elegante me të kuqe

Zonja Cunmulaj elegante me të kuqe

Modelja e njohur shqiptare e cila vazhdon karrierën e saj  në Shtetet e Bashkuara të Amerikës edhe pse nënë ajo vazhdon t’i ruaj linjat e përkryera trupore.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” ku shihet me një fustan të kuq dhe mjaft elegant.

“Lady in Red 🌹” është mbishkrimi i fotografisë së postuar nga vet modelja, shkruan rtv21.tv.

Emina po kalon momente të bukura me bashkëshortin e saj duke e shijuar përvjetorin e martesës./21Media