"Dua ta jetojë jetën gjithmonë kështu”

“Dua ta jetojë jetën gjithmonë kështu”

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj së fundmi përmes rrjeteve sociale ka vendosur të urojë bashkëshortin për datëlindje.

Cunmulaj këtë e ka bërë përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 319 mijë ndjekës, përcjell rtv21.tv.

Dashuria ime, urime ditëlindja. Numri 44 të rri shumë bukur. Sa me fat që jam që të kam ty që të qesh me ty gati për çdo ditë, të ndihem gjithmonë e sigurt të qaj në krahët e tu dhe të ndihem e mbrojtur në krahët e tu dhe e bekuar me dashurinë tënde. Dua ta jetojë jetën gjithmonë kështu”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e fotografisë.

Emina Cunmulaj dhe miliarderi iraniano-amerikan, Sam Nazarian u martuan në qershor të 2015-së. Çifti kanë dy vajza, Ellan dhe Mian./21Media

 

View this post on Instagram

 

Bajram Bubareq 💕

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on