Emina shfaqet e lumtur në krahë të bashkëshortit

Emina shfaqet e lumtur në krahë të bashkëshortit

Modelja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Emina Cunmulaj është njëra prej fytyrave publike, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

35 vjeçarja, në rrjetin social Instagram ku numëron mbi  327 mijë ndjekës ndanë imazhe nga përditshmëria, në të cilat herë pas here prezanton edhe familjen e saj, shkruan rtv21.tv

Me anë të një fotografie të publikuar në Instagram, modelja tregon se sa falënderuese është që ka një burrë të tillë si bashkëshortin e saj, Sam Nazarian. Ajo gjithashtu shprehu dashurinë e madhe që e ka për të.

Faleminderit që gjithmonë më bën të ndihem kaq e veçantë”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

My babe . My Rock . I love you to the moon and back. Thank you for always making me feel so special ♥️

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

 Në vitin 2015 Emina është  martuar me Sam Nazarian dhe së bashku çifti janë prindër të dy vajzave: Ella Faria dhe Mia Soraya./21Media