Emina Cunmulaj është një nga emrat më të dashur, kjo falë thjeshtësisë dhe modestisë që ka.

Edhe pse ka vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Emina nuk ngurron asnjëherë ta shpreh dashurinë për vendin e saj, Malin e Zi e kjo e bën atë shumë krenare.

Modelja e njohur aktualisht është duke qëndruar në Mal të Zi në vendin ku ka lindur që sipas saj në  këtë vend janperëndimet më të bukura të diellit.

Emina në Instagram publikoi një fotografiduke mbajtur në duar dhe të tokës ku ajo u rrit.

“Kjo eshte toka e jone. Ktu e rrita trupin, ktu e kalova fminin,ktu e niej vetin me te plotë Ska si vendi i vet”, ka shkruar Emina në Instagram.

 Kujtojmë se, dje Emina festoi ditëlindjen e 36-të. Emina është e martuar me biznesmenin iranian, Sam Nazarian me të cilin ka dy vajza. /21Media