Emine Cunmulaj festoi dy vjetorin e martesës me burrin e saj Sam Nazarian

Emine Cunmulaj festoi dy vjetorin e martesës me burrin e saj Sam Nazarian

Çifti kishin zgjedhur që përvjetorin e dytë ta festonin në jaht, mirëpo diçka e keqe i ndodhi modeles së njohur shqiptare.

Valët e detit e kanë munduar atë shumë dhe ajo ka pasur të vjella të vazhdueshme.

Emina ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet duke vjellur./21Media