Jo rrallë herë janë hapur llogari në rrjetet sociale në emër të të famshmëve, dhe figura e tyre është përdorur për të përfituar pëlqime e favore tjera.

Kësaj radhe një llogari e rrejshme është hapur në emër të këngëtares së njohur, Leonora Jakupi, shkruan portali rtv21.tv

Ajo përmes një postimi në Instagramin e saj zyrtar ka njoftuar fansat se faqja në Facebook nuk është hapur nga Leonora dhe se emri i saj po manipulohet.

Menaxhuesit e kësaj faqe kanë shkuar deri në atë pikë saqë kanë premtuar ndjekësit se do t’u dhurojnë 15 iPhone 11 për ata që shpërndajnë faqen. E kjo gjë e ka acaruar edhe më shumë këngëtaren duke reaguar me emoj./21Media