Imazhi i fundit i saj po pëlqehet e komentohet mjaft

Imazhi i fundit i saj po pëlqehet e komentohet mjaft

Këngëtarja e mirënjohur, Enca Haxhia sot u drejtoi ndjekësve të saj të shumtë një pyetje.

“A mkishe çu te nona?”, shkroi Enca në instagram, ku numëron 2 milionë e 100 mijë klikime.

E veshur me fustan të zi, të shkurtër dhe me flokë të lidhura, Enca duket mjaft bukur.

Në imazhin e publikuar, këngëtarja po merr pëlqime dhe komente të shumta, shkruan rtv2.tv

Projekti i fundit i Encës është “Jealous”, i cili është publikuar në muajin korrik dhe deri tani në Youtube ka mbi 5 milionë klikime./21Media