Enca ka gati këngën e re

Enca ka gati këngën e re

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca Haxhia së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri muzikor. g.

“Mwah” titullohet kënga e saj, të cilën ajo do ta sjellë edhe me videoklip.

Enca në Instagram ka publikaur disa fotografi nga xhirimet, ku është shfaqur mjaft joshëse.

Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje”, ka shkruar këngëtarja poshtë njëres fotografi të publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

-3 days…Dhe ju bombardoj me puthje 💋 @fashionnova @fashionnovacurve #mwah #ad

A post shared by ENCA (@enca) on


Projekti paraprak i saj është “Jealous”, që numëron mbi 6 milionë klikime./21Media