Enca në pushime

Enca në pushime

Këngëtarja Enca Haxhiu, tash e sa ditë është duke qëndruar për pushime në Paris larg aktiviteteve të përditshme.

Nga këto pushime, Enca herë pas here për fansat e saj po publikon fotografi të ndryshme.

Së fundmi, 24-vjeçarja publikoi një imazh të realizuar pranë kullës “Eiffel”, ku shfaqet mjaft tërheqëse teksa pozoi e shtrirë.

Projekti i fundit i Encës është “Jealous”, i cili është publikuar në muajin korrik dhe deri tani në Youtube ka mbi 5 milionë klikime./21Media