Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Nashta”.

Vija melodike dhe teksti janë punuar nga vet këngëtarja, ‘beat’-in e ka bërë Oster, ndërsa për miksimin dhe masterizimin e këngës është përkujdesur Mixey.

Për videoklipin e këngës “Nashta”, Enca ka bashkëpunuar me produksionin “Sekuencë”./21Media