Enca publikon fotografi nga xhirimet e filmit

Enca publikon fotografi nga xhirimet e filmit

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia do ta sprovojë vetën në aktrim. Ajo do të jetë pjesë e kastit të filimit të Ermal Mamaqit, “I Love Tropoja”.

Enca ka publikuar në Instagram fotografi nga prapaskenat e filmit. E veshur në një fustan ngjyrë vjollce dhe me dekolde të hapur, Enca ka marrë vëmendjen e meshkujve tropojan, madje edhe të atyre në moshë, shkruan rtv21.tv.

“Nuk e di pse me shihnin kta xhaxhat, ndoshta e dalluan qe sjam e zones”, ka shkruar Enca krah fotografisë së publikuar.

Pjesë e filmit “I love Tropoja” do të jetë edhe këngëtarja Bleona Qereti, aktorja Arjola Demiri e emra të tjerë të njohur./21Media