Enca Haxhia, është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës shqiptare.

Së fundmi, ajo ka ndarë me 2.3 milionë ndjekësit në Instagram, sekuenca nga dy projektet e reja, të titulluara “Zemër” dhe “Ndoshta”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Enca ia ka lënë në dorë ndjekësve për të vendosur se cili prej projekteve të saj të reja “meriton” të publikohet i pari.

Kujtojmë se në muajin shtator, këngëtarja nga Shqipëria, i është nënshtruar një operacioni në këmbë./21Media