Artistja duket mjaft tërheqëse në pozat e fundit

Artistja duket mjaft tërheqëse në pozat e fundit

Enca Haxhia është ndë këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara nga publiku. Duke qenë se ka numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, artistja po tregohet mjaft aktive në to, duke publikuar imazhe dhe video të shumta nga përditshmëria e saj.

E kur jemi te imazhet, sot Enca ka publikuar katër fotografi, në të cilat duket mjaft joshëse, shkruan rtv21.tv

Krahas imazheve, këngëtarja u ka bërë 2 milionë e 100 mijë ndjekësve një pyetje. “Cila foto ju pelqen me shume”, ka shkruar Enca në postimin, që po merr pëlqime dhe komente të shumta.

Ndryshe, projekti i fundit i Encës është “MWAH”, i publikuar më 15 nëntor, i cili deri tani në Youtube ka mbi 2 milionë klikime./21Media