Pak nga kënga e re e Encës

Pak nga kënga e re e Encës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka paralajmëruar fansat për projektin e ri muzikor që do të publikojë, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një video duke kënduar këngën e saj të re.

“‘Nëse bëhen 5000 “💋” komente puthje kënga del bashkë me klip ditët e para të nentorit”, ka shkruar Enca në Instagram.

 

Projekti i fundit i Encës është “Jealous”, i cili është publikuar në muajin korrik dhe deri tani në Youtube ka mbi gjashtë milionë klikime./21Media