Kështu duket ajo

Kështu duket ajo

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca javë më parë u premtoi fansave se do ta realizojë një fotosesion, ku do të shfaqet pa pikë grimi. Ashtu edhe ndodhi!

Ndonëse nuk jeni mësuar ta shihni pa grim, ajo duket bukur, por ndryshe. Artistja solli disa poza tërheqëse në Instagram, ku numëron miliona ndjekës, transmeton rtv21.tv

Këto fotografi u realizuan me shumë profesionalizëm dhe po komentohen shumë nga ndjekësit e saj.

“Mwah” është videoprojekti i fundit i saj, i publikuar më 15 nëntor. Numëron mbi 1 milion klikime në YouTube./21Media