Nga pushimet që po i kalon në Dubai këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka paraljmëruar këngën e re.

Enca ka treguar se kënga e re titullohet “Zemer” dhe do publikohet së shpejti, shkruan rtv21.tv

Këtë e bëri të ditur përmes një videos së publikuar në Instastory ku dëgjohet duke kënduar.

Kujtojmë se, Enca më  2 mars ka publikuar projektin e ri muzikr të titulluar “Nashta”. Deri tani kjo këngë në YouTube ka mbledhur mbi 2 milionë klikime./21Media