Këngëtarja po tregohet aktive

Këngëtarja po tregohet aktive

Enca Haxhia është ndër këngëtaret, e cila është mjaft e komentuar në mediat rozë. Me postimet e ndryshme në rrjete sociale, ajo arrinë të marrë vëmendjen e ndjekësve që ka në rrjete sociale, shkruan rtv21.tv

E kur jemi te këto të fundit, pak më parë, Enca për 2 milionë e 100 mijë ndjekësit e saj në instagram publikoi një imazh tërheqës.

E veshur me të kuqe, me syza të zeza dhe flokë të lëshuara, Enca pozoi së fundmi pranë flamurit kombëtar shqiptar.

“100% shqiptare”, shkroi këngëtarja krahas fotos.

Projekti i fundit i Encës është “Jealous”, i publikuar më 19 korrik, i cili deri tani në Youtube ka rreth 3 milionë klikime./21Media