Enca duket mjaft bukur

Enca duket mjaft bukur

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Enca Haxhia së fundmi e ka sfiduar veten edhe si aktore në filmin “I love Tropoja”.

Filmi “I love Tropoja” u dha premierë edhe në Prishtinë para disa dite.

Enca përmes një postimi në Instagram ka publikuar disa nga prapaskenat e filmit,  ku padyshim duket bukur dhe joshëse.

 

View this post on Instagram

 

Adela në Çropojë😍😂 #ilovetropoja 👛 @fashionnova @fashionnovacurve #fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on

Filmi “I Love Tropoja” thuhet të jetë realizuar me buxhet prej rreth 700 mijë eurosh. Pjesë e filmit “I Love Tropoja”, përkrah Mamaqit luajnë Edi Rama, Arjola Demiri, Enca Haxhia, Mariana Kondi, Bruno Shllaku e shumë të tjerë. Filmi i përket zhanrit aventurë/komedi./21Media