Enca Haxhia njihet si njëra ndër femrat më tërheqëse të estradës. Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e shumta që publikon në rrjete sociale, ku vë në pah linjat perfekte., e që çdo herë pranon komente të shumta nga fansat e saj.

Një fotografi të tillë Enca e publikoi edhe sot në Instagram. E veshur me të zezë dhe flokë të lëshuar ajo duket mjaft bukur.

 

“Ku mete”titullohet kënga e fundit e Encës, të cilën e publikojë  dje. Kjo këngë që flet për dashurinë e humbur, erdhi e kompletuar edhe me një klip të veçantë. /21Media