Tregon format trupore në bikinit kuq e zi

Tregon format trupore në bikinit kuq e zi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it, shkruan rtv21.tv

Enca arrin të tërheq vëmendje të madhe me fotografitë që publikon në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi dy milionë ndjekës.

Këngëtarja sot ka publikuar një fotografi e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Po ku ke pas ti najherë naj Enc?!”, ka shkruar ajo krahas fotos në të cilën ka pozuar në bikini.

 

View this post on Instagram

 

Po ku ke pas ti najhere naj Enc ?! 🧐💋 @fashionnova @fashionnovacurve #ad.

A post shared by ENCA (@enca) on

Projekti i fundit i Encës është “Jealous”, i cili është publikuar në muajin korrik dhe deri tani në Youtube ka mbi gjashtë milionë klikime./21Media