Këngëtarja nuk është e vetme atje

Këngëtarja nuk është e vetme atje

Këngëtarja Engjëllusha Salihu ka nisur pushimet bashkë me dy vajza të tjera.

Ajo në Instastory ka publikuar një fotografi në të cilën shihet sa ka nisur pushimet, shkruan rtv21.tv

Në foto shihet një pishinë dhe një ambient mjaft i bukur veror.

Ndryshe, kujtojmë se “Kanagjegji” është projekti i fundit nga Engjëllusha./21Media