Këngëtarja e njohur, Engjëllusha Salihu, ka dhënë një lajm të mirë për fansat e saj.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Engjëllusha ka paralajmëruar projekte të reja muzikore.

“Së shpejti me projekte të reja”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë në të cilën shfaqet në hapësirat e produksionit me të cilët punon.

 

View this post on Instagram

 

Se shpejti me projekte te reja bashke me @vizionmediaofficial dhe @vizionilibonia 🎤🎥 #thebestteam ❤️

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

Ndryshe, “Vëllau Xheloz” titullohet projekti i fundit muzikor nga Engjëllusha.  Kënga është publikuar më 21 gusht dhe deri tani ka arritur mbi një milion klikime në Youtube./21Media