Këngëtarja e pëlqyer nga publiku, Eni Koçi dhe grupi i njohur, “Fisnikët” të enjten e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“Lamtumirë” titullohet kënga e artistëve, të cilën e kanë lansuar me videoklip, shkruan rtv21.tv

Teksti i këngës është shkruar nga Genc Prelvukaj dhe frontmeni i grupit “Fisnikëve”, Agim Gërguri.

Ndërkaq, videoklipi i këngës është realizuar nga Black Fish./21Media