Publikohet videoklipi i Eni Koçit me Olsi Bylykun

Publikohet videoklipi i Eni Koçit me Olsi Bylykun

Dy artistët e njohur, Eni Koçi dhe Olsi Bylyku kanë bërë forcat bashkë për një projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

“Afër teje”, titullohet kënga e re nga Eni dhe Olsi e është publikuar sot në Youtube e shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga është punuar nga Genc Prelvukaj, me tekst të Enit dhe Olsit, ndërsa videoklipi nga Black Fish Entertainment./21Media