"Këta persona do ndiqen deri në fund nga organet përkatëse"

“Këta persona do ndiqen deri në fund nga organet përkatëse”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi ka bërë të ditur se prej disa ditëve llogaria e saj në Facebook është bërë cak i hakerëve.

Eni ka thënë se në llogarinë e saj kanë hyrë persona nga Gjilani, Ferizaj apo Prizreni, duke thyer kodet e sigurisë.

Ajo ka treguar se rastin e ka lajmëruar në polici dhe se personat do ndiqen deri në fund nga organet përkatëse.

Ndryshe, “Bella” është projekti i fundit muzikor që Eni Koçi solli në bashkëpunim me Lindonin. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani numëron mbi 900 mijë klikime./21Media