Eni me këngë të re

Eni me këngë të re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Sekreti”, shkruan rtv21.tv

Për melodinë dhe tekstin e këngës është përkujdesur vet këngëtarja, ndërsa për videoklipin produksioni Black Fish Entertainment.

Se sa do të ketë sukses ky projeket mbetet të shihet ditëve në vazhdim./21Media