Eni duket tërheqëse

Eni duket tërheqëse

Artistja e njohur për publikun shqiptar, Eni Koci është ndër këngëtaret më aktive dhe më të ndjekura në rrjete sociale. Ajo vazhdimisht publikon imazhe të shumta, me të cilat befason ndjekësit e saj.

Vëmendje ka rrëmbyer edhe me fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, ku shfaqet mjaft bukur.

“Sekreti”, titullohet kënga e fundit e Enit të cilin e ka publikuar në muajin tetor. /21Media