Genci dhe Eni të lumtur pranë njëri-tjetrit

Genci dhe Eni të lumtur pranë njëri-tjetrit

Reperi i njohur,  Genc Prelvukaj është duke i shijuar pushimet me të fejuarën e tij, Eni Koçi. Reperi dhe këngëtarja Eni Koçi janë fejuar në muajin nëntor të vitit 2018.

Genci ka postuar disa fotografi nga pushimi i tyre, përderisa njërës prej fotografive i ka bashkangjitur një përshkrim të bukur për Enin.

Cheers.. sepse çdo ditë e jona bashkë është festë”, ka shkruar Genci për Enin. Ndërsa, Eni po të njëjtës fotografi i ka shkruar një përshkrim tjetër. ” Nuk është punë e askujt“, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

Ain’t Nobody’s Business👌

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on


Ndryshe, “Harrove”  dhe ” Vetëm ti” janë këngët që çifti ka sjell në bashkpunim./21Media