Genci bëhet xheloz!

Genci bëhet xheloz!

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Eni Koci, u bë kryetema e mediave rozë së fundi. Ajo publikoi një fotografi nga shesh xhirimet e klipit të ri, ku shihej nën përqafimin e një mashkulli dhe me këtë postim paralajmëroi projektin e ri muzikor. Sipas artistes, projekti mban titullin “Sekreti”, transmeton rtv21.tv

Në këtë postim Genci i la këtë koment, duke u shprehur ‘xheloz’ në një farë mënyre.

Ndërsa, ajo ia ktheu “dashuri”, përcjell rtv21.tv

Genci dhe Eni u fejuan në dhjetor të vitit 2018./21Media