Enrique shumë i lumtur

Enrique shumë i lumtur

Enrique Iglesias dhe bashkëshortja e tij Anna Kournikova, janë bërë prindër për herë të tretë.

Çifti që e mban shumë të fshehtë jetën e tyre private, nuk kanë treguar nëse është djalë apo vajzë.

Vëllai i Enriques, Julio Iglesias Jr. ishte ai që dha lajmin për lindjen e Annës. Ai tha “Vëllai im tash i ka tre fëmijë. Ai është shumë i lumtur”.

Kujtojmë se ish-tenistja 38 vjeçare dhe këngëtari spanjoll 44 vjeçar, i kanë dy fëmijë bashkë, binjakët Lucy dhe Nicholas./21Media

 

View this post on Instagram

 

Three children in this video 😁

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on