Era publikoi foto pas një kohe të gjatë

Era publikoi foto pas një kohe të gjatë

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi që nga 14 dhjetori i vitit të kaluar qëndroi e heshtur sa i përket publikimit të fotografive në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Time to shine✨✨✨

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

 Por, përmes një fotografisë të publikuar në InstaStory, 25-vjeçarja sot ka treguar se është mirë dhe shpreson që të gjithë jenë mirë.

“Jam mirë, uroj që edhe ju të jeni mirë”, ka shkruar Era në Instagram.

Ndryshe, “Let’s Get Married” është projekti i fundit nga Era në bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset të publikuar në muajin shtator./21Media