Vëllai i motrave Istrefi feston ditëlindjen

Vëllai i motrave Istrefi feston ditëlindjen

Bledi quhet vëllai i motrave të famshme të showbiz-it vendor, Norës dhe Era Istrefit, i cili sot feston ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, Era i ka uruar ditëlindjen vëllait.

“Djali i ditëlindjes, urime”, ka shkruar Era krahas fotografisë së publikuar.

Edhe Nora Istrefi në rrjetin social Instagram, ka lënë një urim për Bledin. “Urime ditëlindjen vëllai im i vogël”, ka shkruar Nora./21Media