Këngëtarja e njohur, Era istrefi njihet për stilin e saj unik. Kësaj radhe ajo ka ndryshuar flokët.

Si duket është inspiruar nga karakteri i filmit të  të Quentin Tarantino, Pulp Fiction. Është fjala për Mia Wallace.

Këtë e ka lënë të kuptohet vet Era pasi që në imazhin ku prezanton flokët e saj të shkurtë me balluke ka shkruar “Mia Wallace por bionde”, shkruan portali rtv21.tv

Ajo ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit dhe koleget e saj. E ndër ta është komenti i motrës së saj, Nora Istrefit. Asaj si duket i ka pëlqyer shumë e motra por vëmendjen ia ka marrë edhe çanta të cilën e ka vënë Era.

 

View this post on Instagram

 

Mia Wallace but make it blonde

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

“Omg skom fjale .. 😱 Bukuri,klase dhe teper style. Ps qate qante mshefe prej meje mos ta shoh 😂😝”, ka shkruar Nora./21Media