Veshje sportive nga Era Istrefi

Veshje sportive nga Era Istrefi

Këngëtarja e mirënjohur Era Istrefi e cila tani më ka arritur të njihet edhe ndërkombëtarisht njihet për stilin e saj unik.

Artistja së fundmi është shfaqur me një veshje shumë interesante, shkruan rtv21.tv

Me një veshje sportive me ngjyrë të zezë dhe një stil të veçantë të flokëve, Era shfaqet mahnitëse në fotografitë e fundit.

Ndryshe kujtojmë se kënga e fundit “Redrum” nga Era Istrefi ka arritur për tre muaj mbi 23 milionë klikime në YouTube./21Media