Era Istrefi uron mbesën për ditëlindje

“Jam shumë e lumtur dhe krenare me ty…” Vajza e dy artistëve të njohur shqiptarë, Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, sot feston ditëlindjen e saj të katërt, shkruan rtv21.tv Pas urimeve të prindërve, për … Continue reading Era Istrefi uron mbesën për ditëlindje