Era po vjen me këngë të re

Era po vjen me këngë të re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi ka paralajmëruar fansat se të premten do të publikojë projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Kënga e cila titullohet “Let’s get married”, që në shqip do të thotë “Le të martohemi”, do të jetë në bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset.

Këtë e ka bërë të ditur Era përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës.

 

View this post on Instagram

 

FRIDAY

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

“Sayonara” është projekti i fundit i Era Istrefit, që e ka sjellë në bashkëpunim me reperin rus, Allj./21Media