Era në bashkëpunim me dy emra të njohur ndërkombëtarisht

Era në bashkëpunim me dy emra të njohur ndërkombëtarisht

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Era Istrefi të premten pritet që ta publikojë këngën e re, “No Maybes”. Siç njoftoi artistja përmes një videoje të shkurtër në Instagram, kënga vjen në bashkëpunim me këngëtarin iranian, Arash dhe me DJ e njohur turk, Ilkay Sencan.

“No maybes”, këtë të premte“, shkroi ajo krahas videos, transmeton rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

“No maybes” this friday 💛 @arashmusic ⚡️ @ilkansencan

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Miqtë dhe fansat e saj e përgëzuan për punën dhe i treguan se mezi po e presin lansimin e kësaj kënge./21Media